Медіа-проєкт «Бог і Людина»

Медіа-проєкт Івано-Франківської духовної семінарії ім. свщмч. Йосафата «Бог і Людина» запустили у вересні 2023 року Божого з благословення Високопреосвященного Архієпископа і Митрополита Івано-Франківського Владики Володимира Війтишина.

Учасники цього медійного проєкту – брати-семінаристи випускають короткі та пізнавальні відеоролики на різні богословські теми, які мають на меті допомогти людям більше пізнати Бога.

Головним завданням цієї медіа- спільноти є «нова катехизація» та роз’яснення найактуальніших тем з богослов’я та історії Церкви для широкого кола зацікавлених людей за допомогою інноваційних засобів комунікацій, що сприяє їхньому глибшому впровадженню у життя Церкви.

На сьогоднішній день медіа-проєкт «Бог і Людина» вже опублікував ряд відео-роликів, присвячених певним подіям з церковного життя, зокрема про великі празники, розпочавши нову рубрику «Дванадесяті свята», а також про Страсний Тиждень. Брати-семінаристи також знімають пізнавальні інтерв’ю на різні теми з священнослужителями УГКЦ. Крім того, кожного дня на сторінках у соцмережах спільноти відбувається молитва на вервиці «5 хвилин з Богом» за мир в Україні та перемогу над ворогами.

Однак метою на найближче майбутнє для учасників медіа-спільноти є завершення циклу розповідей про влаштування храму — місця спільної молитви християн та започаткування коротких інформативних відео, де буде детально роз’яснено історію та духовне значення найбільших церковних свят.

Медійний проєкт ІФДС користується особливою увагою від загалу користувачів мережі Інтернет та соціальних мереж, про що свідчить велика кількість позитивних відгуків з боку підписників та різного роду підтримка від людей (молитвою, добрим словом чи матеріально) задля ще більшого розвитку медіа-спільноти та покращення якості контенту, який пропонується до перегляду.

Отож ми закликаємо підтримати наш медіа-проєкт поширенням, вподобайками та коментарями. Очікуйте нові відео на YouTube-каналі та соціальних мережах семінарії.

Зробіть внесок – підтримайте контент !

https://send.monobank.ua/jar/8FG1rv2pxp
4441114443469661

Завдяки внеску Ви підтримаєте контент медіа-проєкту ІФДС «Бог і Людина» та допоможете у зборі на придбання необхідної апаратури !

Дякуємо усім за підтримку! 🇺🇦

Останні відео проєкту
Переглянути усі відео проєкту