Провід семінарії

Ректор семінарії - прот. Олексій Данилюк

  • Дата народження – 18 червня 1981 р.
  • Дата пресвітерських свячень – 30 червня 2012 р.
  • Дата призначення 22 липня 2020 р.

Віцеректор семінарії - ієр. Тарас Путько

  • Дата народження – 01 cерпня 1992 р.
  • Дата пресвітерських свячень – 03 липня 2016 р.
  • Дата призначення – 24 липня 2020 р.

Префект семінарії - ієр. Іван Війтишин

  • Дата народження – 02 січня 1996 р.
  • Дата пресвітерських свячень – 8 серпня 2020 р.
  • Дата призначення – 21 серпня 2019 р.

Префект семінарії - ієр. Василь Михнюк

  • Дата народження – 27 березня 1991 р.
  • Дата пресвітерських свячень – 8 серпня 2020 р.
  • Дата призначення – 24 липня 2020 р.

Префект семінарії - прот. Юрій Сидір

  • Дата народження – 09.04.1981 р.
  • Дата пресвітерських свячень – 08.07.2018 р.
  • Дата призначення – 09.08.2013 р.

Префект семінарії - д-н Іван Харевич

  • Дата народження – 28 січня 1997 р.
  • Дата дияконських свячень – 07.04.2022 р.
  • Дата призначення – 24 липня 2020 р.

Префект та секретар семінарії - бр. Олексій Стронський

  • Дата народження – 8 березня 1998 р.
  • Дата призначення – 31 серпня 2021 р.

Префект семінарії - бр. Андрій Верстин

  • Дата народження – 19 травня 1991 р.
  • Дата призначення – 31 серпня 2021 р.

Духівник семінарії - ієр. Роман Кандрач

  • Дата народження – 26 травня 1968 р.
  • Дата пресвітерських свячень – 14 серпня 1998 р.
  • Дата призначення – 11 вересня 2015 р.

Духівник семінарії - прот. Ярослав Шмадило

  • Дата народження – 18 вересня 1959 р.
  • Дата пресвітерських свячень – 27 травня 2001 р.
  • Дата призначення – 12 жовтня 2018 р.

Сповідник семінарії - прот. д-р Василь Гоголь

  • Дата народження – 12 вересня 1978 р.
  • Дата пресвітерських свячень – 03 січня 2010 р.
  • Дата призначення – 05 травня 2012 р.

Сповідник семінарії - прот. Михайло Віхоть

  • Дата народження – 23 березня 1985 р.
  • Дата пресвітерських свячень – 10 липня 2011 р.
  • Дата призначення – 31 липня 2020 р.

Сповідник семінарії - прот. Ярослав Рожак

  • Дата народження – 25 січня 1984 р.
  • Дата пресвітерських свячень – 07 липня 2010 р.
  • Дата призначення – 31 липня 2020 р.