Життя семінарії

Братство Йосафата
В Івано-Франківській духовній семінарії вже не один рік активно діє Братство Священномученика Йосафата, архиєпископа Полоцького. Одна з підструктур семінарії.
Центр душпастирювання силових структур
Центр Душпастирювання силових структур ім. св. великомученика Димитрія Солунського (ЦДСС) був заснований 2009 р. ректоратом Івано-Франківської духовної семінарії та Центром капеланського служіння Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ.
Семінарійний хор "Благовіст"
Хор «Благовіст» Івано-Франківської духовної семінарії імені священномученика Йосафата Кунцевича діє уже понад 20 років.
Інформаційний центр
Насамперед Інформаційний центр відповідає за постійне оновлення семінарійного сайту цікавими новинами із життя ІФДС. Його учасники пишуть цікаві статті, які доповнюються професійними фотографіями.
Культурно-мистецька спільнота
В Івано-Франківській духовній семінарії ім. свщмч. Йосафата активно працює культурно-мистецький відділ, який був створений 2016 року рішенням ректорату ІФДС.
Екологічна спільнота
Екоспільнота проводить молитви за екологію кожного вівторка у семінарійному храмі; сортує макулатуру та пластик; здійснює посадку дерев; показує презентації щодо відновлення екології; показує фільмів на тематику довкілля та багато іншого.
Літургійний відділ
Літургійний відділ – це спільнота братів Івано-Франківської духовної семінарії, що присвячують свій час та вміння для поглиблення та розвитку знань про устав та його реалізацію в літургійному житті семінарійної спільноти.
Спортивний відділ
Починаючи з 2016 року в Івано-Франківській духовній семінарії імені свщмч. Йосафата, з ініціативи ректорату, почав діяти спортивний відділ. Спортивний відділ ІФДС організовує та бере учать у турнірах з футболу на семінарійному, архієпархіальному та міжсемінарійному рівнях.