Життя семінарії

Братство Йосафата
В Івано-Франківській духовній семінарії вже не один рік активно діє Братство Священномученика Йосафата, архиєпископа Полоцького. Одна з підструктур семінарії.
Центр душпастирювання силових структур
Наше братство носить ім’я св. великомученика Димитрія Солунського мироточця, який являється покровителем усіх військовослужбовців.
Семінарійний хор "Благовіст"
Хор «Благовіст» Івано-Франківської духовної семінарії імені священномученика Йосафата (Кунцевича) діє уже понад 20 років.
Інформаційний відділ
В Івано-Франківській духовній семінарії ім. свщмч. Йосафата діє інформаційний відділ, який виконує цілий ряд важливих функцій в побуті семінарійної родини.
Спортивний відділ
Починаючи з 2016 року в Івано-Франківській духовній семінарії імені свщмч. Йосафата, з ініціативи ректорату, почав діяти спортивний відділ. Спортивний відділ ІФДС організовує та бере учать у турнірах з футболу на семінарійному, архієпархіальному та міжсемінарійному рівнях.
Літургійний відділ
Літургійний відділ – це спільнота братів Івано-Франківської духовної семінарії, що присвячують свій час та вміння для поглиблення та розвитку знань про устав та його реалізацію в літургійному житті семінарійної спільноти.
Культурно-мистецький відділ
В Івано-Франківській духовній семінарії ім. свщмч. Йосафата активно працює культурно-мистецький відділ, який був створений 2016 року рішенням ректорату ІФДС.
Відділ зовнішніх зв'язків
В Івано-Франківській духовній семінарії ім. свщмч. Йосафата проводить активну діяльність відділ зовнішніх зв’язків, який ставить свій основний акцент на активізацію співпраці ІФДС з іншими навчальними закладами, а зокрема - через науково-практичні конференції.