Семінарійний хор “Благовіст”

Хор «Благовіст» Івано-Франківської духовної семінарії імені свщмч. Йосафата (Кунцевича) діє уже понад 20 років. Керівник хору – Андрій Галавай. Староста хору – бр. Володимир Климончук.

Учасники хору, окрім Богослужінь, у семінарійному храмі також дуже часто виїжджають на різні парохії, щоб своїм співом прикрашати Богослужіння. Окрім того хористи співають в часі урочистих події Івано-Франківської Архієпархії, зокрема в Архікатедральному соборі Воскресіння Христового у м. Івано-Франківську.

На даний момент у хорі є 24 семінаристи, які працюють для прослави Бога. В 2017 році хор «Благовіст» прекрасним співом супроводжував урочисті богослужіння, приурочені 150-тій річниці від канонізації священномученика Йосафата (Кунцевича) в соборі Святого Петра, головній католицькій святині світу.

В репертуарі хору – твори українських та зарубіжних композиторів, сакральна музика та народні пісні. Великим досягненням діяльності хору та диригента є випуск збірника хорових партитур «Велика вечірня з литією».

У майбутньому семінарійний хор сподівається досягти багатьох вершин на нелегкій ниві творчості, відновлюючи та розвиваючи духовну музику.