#cьогодні-святоНовини

4 червня наша Церква святкує П’ятидесятницю

Свято П’ятидесятниці є завершальним празником в циклі Великодніх свят. У Святому Письмі, особливо в текстах апостола Луки, ми знаходимо багато інформації про цю подію.

У Євангелії від Луки та Діяннях Апостолів описується, як дванадцять апостолів разом з Богородицею пережили ці надзвичайні події на п’ятдесятий день після Воскресіння Христа.

П’ятидесятниця є святом, яке завжди відзначається через 50 днів після Воскресіння Ісуса та через 10 днів після Його Вознесіння на небеса.

У цей день Святий Дух зійшов на апостолів у вигляді полум’яних язиків, коли вони перебували в Сіонській світлиці. Ця надзвичайна подія водночас освітила їх і наповнила благодаттю Божою.

З того часу кожен з апостолів отримав дар мови, що дозволило їм проповідувати про Воскреслого Христа різними мовами, поширюючи таким чином християнство в кожному куточку земної кулі.

Зіслання Святого Духа вважають днем народження Христової Церкви. Зішестям Святого Духа затверджується у світі християнська віра і починає своє буття Церква Христова.

Тому в цей день наповнюймось радістю Святого Духа, молімось і просімо, щоб Він зійшов на нас і дарував нам мир на нашій землі!

Підготував бр. Юліан-Володимир Романчук

Інформаційний центр ІФДС