Медіа-проєкт «Бог і Людина»Новини

«Бог і людина»: Страсний Тиждень — особливий період підготовки до Великодня

Сьогодні, 9 квітня, у світлий празник В’їзду Господнього в Єрусалим, учасники медіа-проєкту «Бог і людина» Івано-Франківської духовної семінарії анонсують випуск нових відеороликів, які стосуватимуться тематики Страсного тижня.

Пригадуємо, що цей медіа-проєкт створили з благословення Архієпископа і Митрополита Івано-Франківського Владики Володимира Війтишина.

«Дорогі друзі, після Квітної неділі розпочинається Страсний тиждень — особливий час в літургійному році та дуже добра нагода підготуватися до найбільшого свята — Воскресіння», — зазначають творці медіа-проєкту.

Брати-семінаристи зазначають, що кожний день у Страсному Тижні має значення та символіку, тому в цьому часі будуть з’являтися нові відео, на яких учасники медіа-проєкту розповідатимуть про значення конкретного дня Страсного Тижня.

Продовжуємо добру традицію – ДАРУЄМО СВЯТЕ ПИСЬМО НАШИМ ДРУЗЯМ У ІНСТАГРАМІ (@godandhuman.ifds ). Умови є закріпленому дописі.

Зробімо все, щоб Слово Боже ширилося між людьми!

Зробіть внесок – підтримайте контент!
https://send.monobank.ua/jar/8FG1rv2pxp
4441114443469661


Завдяки внеску Ви підтримаєте контент медіа-проєкту ІФДС «Бог і людина» та допоможете у зборі на придбання необхідної апаратури!

Дякуємо усім за підтримку 🇺🇦
Над відео працювали:

бр. В. Худзік – автор ідеї, відеоведучий
бр. Р. Мужик – відеоведучий, сценарій
бр. Т. Кудлик – зйомка та монтаж, відеоведучий
бр. І. Гедзик – графічний дизайн