Новини

Двоє випускників семінарії отримали пресвітерські свячення

14 березня на парафії Введення в храм Пресвятої Богородиці, що в с. Боднарів, колишні випускники семінарії Володимир Юрків та Роман Винничук отримали пресвітерські свячення з рук Архієпископа і Митрополита Івано-Франківського Кир Володимира Війтишина. На богослужінні також був присутній ректор Івано-Франківської духовної семінарії о. Олексій Данилюк.

В останню неділю перед Великим постом  Сиропусну неділю  Владика, після прочитання Євангелія, розважав над сенсом та змістом Великого Посту в сучасному світі:

«А яка ціль Великого Посту для нас, християн XXI століття? Як ми повинні провести цей святий час? Святий апостол Павло навчає: «Усі бо ви, що в Христа хрестилися, у Христа зодягнулися». Одягнутися в Христа означає жити так, як Христос цього бажає, любити те, що Христос любить, уникати того, що Христові не подобається. Час Святого Посту дає нам нагоду задуматися над станом нашої душі і якщо ми в чомусь провинилися, потрібно нам відновитися в Бозі».

Далі Митрополит Володимир також закликав кандидатів до священства бути ревними служителями у Божому винограднику:

«Людям потрібен священник свідомий значення свого священства, який глибоко вірує і ревно молиться. Особистість священника має бути для інших виразним і прозорим вказівним знаком».

Опісля, згідно з чином поставлення ієрея, після Великого входу, кандидати до священства Володимир Юрків та Роман Винничук після трьох обходів довкола Святої Трапези зачитали визнання віри. Опісля Владика Володимир прочитав молитви ієрейських свячень. Відтак нововисвячені ієреї були облечені у священичі ризи: єпітрахиль, пояс, нарукавники та фелон, а також отримали служебник та чашу. Після чого вони стали до жертовника і співслужили Божественну Літургію з усіма священниками.

Після Божественної Літургії Митрополит Володимир привітав нововисвячених ієреїв та побажав їм святого та ревного служіння. Владика також привітав батьків та родину новоієреїв та подякував за виховання своїх синів.

З цієї нагоди вся семінарійна спільнота хоче привітати своїх колишніх братів-семінаристів – сьогоднішіх ієреїв – з початком їхнього душпастирського служіння! Бажаємо, щоб ваше священство приносило величезні плоди у Господній жертовник, а Пресвята Богородиця повсякчас охороняла цей шлях до досконалості від усіх бід та напастувань бісівських!

За матеріалами Депаратаменту інформації Івано-Франківської Архієпархії ugcc.if.ua