Новини

Інтелектуальна гра «Що? Де? Коли?»

20 грудня у Івано-Франківській духовній семінарії відбулася інтелектуальна гра «Що? Де? Коли?», у якій кожен мав можливість поборотись за звання найкмітливішого. Участь у вікторині взяли 7 команд, в кожній з яких було по 5 представників з кожного курсу, включно із командою семінарійного ректорату. Подію організувала культурно-мистецька спільнота на чолі з трьома братами-семінаристами: Володимиром Дяківим, Олексієм Стронським та Василем Кінахом.

На початку бр. Олексій Стронський, ведучий вікторини, оголосив правила усім учасникам та глядачам. Новизною цьогорічної гри стало введення ігрової валюти – кроксів, – за допомогою якої відбувалася торгівля на аукціоні запитань, а також здійснювалося винагородження або стягнення за умови правильної чи неправильної відповіді. Тобто окрім правильних відповідей, від команд вимагалося ще й раціональне використання ігрових ресурсів.

Також між командними турами відбувся індивідуальний етап змагання, в якому кожен охочий глядач міг позмагатися за особливий приз – унікальний комплект семінариста. В результаті попереднього відбору учасниками індивідуальної гри стало 5 семінаристів: Роман Везучий, Роман Гулик, Андрій Жук, Василь Медик та Богдан Станчевський. Після трьох турів індивідуальної гри переможцем став студент ІV курсу бр. Богдан Станчевський, який показав надзвичайно широку ерудованість у своїх наукових пізнаннях. ІІ і ІІІ місце між собою розділили бр. Гулик Роман (VI курс) та бр. Василь Медик (IV курс). 

Далі продовжився командний тур вікторини. Після гарячої боротьби, гра завершилася з наступними результатами:

3 місце – команда ІІІ курсу

2 місце – команда ІІ курсу

1 місце – команда VI курсу

Опісля бр. Іван Харевич, семінарійний префект, подякував усім організаторам за ретельну підготовку та цікаву подачу, а усім учасникам – за активну участь у грі.