Новини

Конференція в ІФДС

У четвер, 30 вересня, з нагоди початку нового навчального семестру ректоратом ІФДС було проведено конференцію для семінаристів. Головна мета заходу – ознайомлення з нагальними питаннями щодо початку нового навчального року, розгляд планів і пропозицій для покращення духовного й інтелектуального життя семінарійної спільноти.

Конференція традиційно розпочалася з молитви, після чого ректор семінарії прот. Олексій Данилюк звернувся з вступним словом до братів-семінаристів. Отець поділився планом розвитку духовної семінарії, а також наголосив на важливості і потрібності пережиття важкого карантинного етапу у семінарії із дотриманням загально-прийнятих рекомендацій задля безпеки життя кожного семінариста. Отець-ректор також наголосив на правильному духовному зростанні, зокрема через духівника, а також у житті в Церкві кожного із семінаристів, адже «кожна людина повинна бути воїном Христовим… яка ж бо то велика відповідальність повинна бути у тих, хто готується до священства?»

Опісля віцеректор прот. Андрій Чорненко звернув увагу семінаристів на дотримання культури поведінки та правильного поводження у мережі інтернет. Отець відзначив потрібність інтелектуального зростання семінариста, додавши, що вести людей до правди священику потрібно не тільки через духовні настанови і побожність у вірі, але й в особливу чергу через вчення згідно науки Церкви.

Наступна частина зустрічі пройшла у форматі «запитання-відповідь». Кожен із присутніх в каплиці міг поставити запитання, на які мав можливість отримати відповідь. На завершення уся семінарійна спільнота молилася про добрий початок нового навчального семестру.