Культурно-мистецька спільнотаНовини

Культурно-мистецька спільнота семінарії виступила в обласній бібліотеці для юнацтва

Сьогодні, 27 березня, у міжнародний день театру, Культурно-мистецька спільнота Івано-Франківської духовної семінарії із п‘єсою «Сотник» завітала до Івано-Франківської обласної бібліотеки для юнацтва. Театральні постановки займають важливе місце у житті спільноти, адже вони є ще одним способом примножити Богом дані таланти братів.

Раніше пʼєсу «Сотник» спільнота представила у стінах семінарії, а також напрацювання її учасників вже побачили учні початкової школи св. Василія Великого.

Цього разу Культурно-мистецька спільнота семінарії здивувала своєю п’єсою всіх присутніх в обласній юнацькій бібліотеці.

На заході були присутніми також студенти аматорського театрального гуртка ЗВО «Університет Короля Данила» та фахового коледжу «Університет Короля Данила», які під керівництвом п. Лілії Куцик взяли активну участь в постановці, розповідаючи вірші Тараса Шевченка та співаючи народні пісні «Ой під вишнею, під черешнею», «Полюбила Петруся», «Зоре моя вечірня», «Зацвіла в долині».

Спів студенток університету Короля Данила супроводжувала гра на кобзі.

До присутніх із словом звернулася п. Оксана Шинкаренко — завідувачка інформаційно-бібліографічного відділу, яка наголосила на неповторності та мелодичності творів Тараса Шевченка, складності його життєвого шляху та актуальності творчості великого поета.

Інформаційний центр ІФДС