Новини

Митрополита Володимира вітали з Днем народження в Архікатедральному соборі

У середу, 9 листопада, Архієпископ і Митрополит Івано-Франківський Владика Володимир Війтишин святкував свій День народження. З цієї нагоди в головній святині міста відбулася урочиста Архієрейська Божественна Літургія, на якій були присутні отці ректорату Івано-Франківської духовної семінарії.

На подію зібралася велика кількість душпастирів, семінаристів, вірних, парафіян собору та представників влади.

Зокрема, у моліннях взяв участь Владика Йосафат Мощич, Єпарх Чернівецький, о. Тарас Путько, ректор духовної семінарії, о. Василь Михнюк — віцеректор та чимало священнослужителів Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ.

Єпарх Чернівецький у своїй проповіді наголосив на тому, які риси притаманні Митрополиту Володимиру, який є прикладом доброго пастиря:

«Стоячи тут, стараюся пригадати людські риси, які я спостерігав протягом трьох років, у співпраці із Вами. І знаєте, проаналізувавши ще раз, я зрозумів, що наш Владика — дуже добрий та щедрий чоловік. Зазвичай так є, що з тієї надмірної доброти люди можуть користати, але не зважаючи ні на що, наш Митрополит Володимир завжди приймає правильні рішення на користь Церкви та добра народу».

На завершення Служби Божої всі присутні у святині заносили прохання до Господа за Україну, молячись «Боже Великий, Єдиний», після чого Митрополит уділив всім архієрейське благословення.

Згодом до слів привітань приєдналися представники влади та духовенство Івано-Франківської Архієпархії, які висловлювали щирі побажання для Митрополита Володимира, а також дякували за невтомну та плідну працю на благо українського народу й Церкви.

Також теплі слова побажань та привітань Владиці Володимиру висловив ректор духовної семінарії о. Тарас Путько:

«Від імені ректорату та всієї спільноти духовної семінарії та професорсько-викладацького складу Івано-Франківської академії Івана Золотоустого, Високопреосвященний Владико, хочемо привітати Вас зі святом! Найперше дякуємо Господу за дар Вашого життя, за Вашу постійну опіку семінарією та духовну цікавість, як живе семінарія. Апостол Павло говорить, що кожну справу і кожне діло слід робити щиро від душі, і ці його слова відповідають Вашому життю».

Після кожного привітання в соборі лунали «Многії літа», які виконував семінарійний хор «Благовіст».

Джерело: ugcc.if.ua

Інформаційний центр ІФДС