Новини

«Народ, який молиться — непереможний», — Владика Ярослав Приріз на нічних чуваннях у Старуні

Наприкінці весни, 29 травня, у Відпустовому центрі блаженного Симеона Лукача, що в с. Старуня, провели традиційні нічні чування, які очолив владика Ярослав Приріз, Єпарх Самбірсько-Дрогобицький. До молінь традиційно доєдналися ректорат та брати-семінаристи Івано-Франківської духовної семінарії ім. свщмч. Йосафата.

Про це інформує медіацентр відпустового місця.

Близько тисячі паломників розпочали чування з Вечірні, яку очолив ректор духовної семінарії о. Тарас Путько. Опісля прочани помолилися молебень до блаженного Симеона Лукача, заступництва якого приїхали просити на цих чуваннях.

Відтак Владика Ярослав у своїй проповіді роздумував над Христовим Воскресінням, що дарує надію на переможний день для нашої України:

«Коли ми дивимось на методологію Бога, бачимо, що Отець Небесний, щоб врятувати людство, послав не ангела, а Свого Єдинородного Сина. Переживши ганебну смерть, Христос не залишився в гробі, Він — воскрес. Нашу Україну ніхто не зупинить, бо з Україною — Бог. Правду не можна перемогти — її можна ув’язнити, катувати різними ракетами й знущаннями. Лише завдяки Богу ми залишаємося народом і нацією протягом усієї своєї історії».

Згодом програма продовжилася молитвами на оздоровлення та благословенням мощами блаженного Симеона. Відтак прочани із вервицями в руках і молитвою на устах рушили на гору до каплиці Благовіщення Пресвятої Богородиці.

Кульмінаційним моментом чувань стала Архієрейська Божественна Літургія, яку в співслужінні численно зібраних священників провадив Єпарх Самбірсько-Дрогобицький.

Після спільної Божественної Літургії єпископ уділив повний відпуст усім, хто виконав необхідні для цього умови.

Інформаційний центр ІФДС