Новини

«Не бути одним із багатьох. Бути важливим для Ісуса», — Владика Микола Семенишин у Крилосі

У неділю, 12 листопада, у Відпустово-Марійському місці Крилоської Чудотворної ікони відбулися традиційні нічні чування за мир в Україні.

Особливою духовною радістю чувань став приїзд Єпископа-помічника Івано-Франківської Архієпархії Владики Миколи Семенишина. Також, як і кожного місяця, до молінь доєдналася спільнота Івано-Франківської духовної семінарії.

Чування розпочались Великою Вечірнею, яку очолив Владика Микола у співслужінні священнослужителів. Опісля Єпископ з привітальним словом звернувся до прочан і виголосив науку, в якій роздумував над важливістю стосунків з Христом.

Також у цей день свою прощу до Крилоса здійснили Лицарі Колумба Івано-Франківської Архієпархії, які провадили Хресну дорогу, роздумуючи над стражданнями Христовими в контексті сучасних подій. Моління продовжились молебнем до Богородиці, яку очолив духівник семінарії о. Ярослав Шмадило, в ході якого прочани приклонялись до чудотворної ікони та були помазані єлеєм.

Чування завершились Божественною Літургією, яку очолив владика Микола у співслужінні численного духовенства Івано-Франківської Архієпархії.

На завершення парох відпустового місця о. Ярослав Жолоб висловив слова подяки Владиці Миколі за його присутність та усім прочанам, духовенству за спільну молитву у стіп Крилоської чудотворної ікони.

Фото — бр. Назар Лемик
Стаття — бр. Володимир Мельничук

Інформаційний центр ІФДС