Новини

Парафіяльна спільнота с. Назавизів провела Хресну Дорогу для семінаристів

У середу, 5 квітня, до Івано-Франківської духовної семінарії завітали школярі Назавизівського ліцею, які є парафіянами храму Усікновення Голови Івана Хрестителя Коломийської Єпархії УГКЦ, із театралізованою Хресною Дорогою.

Молитовну подію, в якій взяли участь близько 40 учнів, організували місцеві вчителі Назавизівського ліцею, молодіжна спільнота “Чисті серця”, яка діє при парафії с. Назавизів.

На кожній станції діти не просто відтворювали епізоди дороги Христа на Голгофу, але й роздумували над подіями війни в Україні. Це дозволило глядачам по-новому переосмислити всі страждання, які терпить наша країна вже другий рік поспіль.

Кожна зупинка Хресної Дороги учасники супроводжували страждальною піснею, яка додавала ще більше емоційної насиченості молитовному заходу.

Наприкінці моління віцеректор семінарії о. Василь Михнюк подякував від імені семінарійної спільноти усім організаторам та учасниками Хресної Дороги за те, що нагадали глядачам, якою щирою має бути молитва, особливо у часі Великого посту, готуючись до Воскресіння Христового.

Стаття — бр. Іван Ярошко

Фото — бр. Назар Лемик

Інформаційний центр ІФДС