Новини

При духовній семінарії завершився I заїзд реабілітаційного відпочинкового табору для дітей

У неділю, 23 липня, за сприяння Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ, у духовній семінарії завершився I заїзд відпочинкового реабілітаційного табору «Веселі канікули з Богом» для дітей, віком від 11 до 14 років.

Як відомо, впродовж цілого літа Івано-Франківська духовна семінарія проводить насичені християнські відпочинкові табори для дітей різних категорій.

Цей заїзд був особливий тим, що у ньому взяли участь 51 дитина — внутрішньо переміщені особи, діти з малозабезпечених сімей та діти військових.

Кожного дня діти мали нагоду спільно молитися у семінарійному храму на Божественній Літургії, приступаючи до Святих Тайн Сповіді та Євхаристії.

У програмі табору була пізнавальна екскурсія до Відпустового центру блаженного священномученика Симеона Лукача, що у Старуні, де учасники молилися на Службі Божій.

Там вони зустрілися із психологами, з якими кожна дитина змогла намалювати свою кімнатку у спільному будинку мрії. За словами аніматорів, це заняття стало дуже важливим для тих дітей, які втратили свої рідні домівки.

Юні учасники мали змогу активно проводити час, прославляючи Бога, адже аніматори підготували для них насичену програму: катехизації, цікаві ігри, квести та банси. За словами організаторів, особливо дітям сподобався водний день.

Також панувала атмосфера конкуренції між учасниками, оскільки було три команди, які між собою змагалися, проте діти підтримували одні одних і вболівали за інші команди також.

«Щодня ми читали пошту, де діти писали листи своїм таємним друзям, аніматорам і робили приємні подарунки одні одним, це дуже гуртувало дітей», — розповідають брати-семінаристи.

На завершення табору відбувся святковий концерт, а також вручення призів всім учасникам.

«Діти були дуже різні, з різними цінностями, проте за час табору змогли обʼєднатися і стати одною великою сильною й християнською командою», — зазначають аніматори.

Інформаційний центр ІФДС