Новини

Семінарійна спільнота долучилася до проведення загальноміської Хресної Дороги

У п’яту неділю Великого посту, 2 квітня, в Івано-Франківську в режимі онлайн відбулася загальноміська Хресна Дорога. Пряма трансляція здійснювалася з Архікатедрального і Митрополичого собору Воскресіння Христового. До моління активно долучилася спільнота духовної семінарії.

Хресну Дорогу очолив Архієпископ і Митрополит Івано-Франківський Владика Володимир Війтишин спільно із Єпископом-помічником Івано-Франківської Архієпархії Владикою Миколою Семенишиним.

Разом із духовенством у молитві за допомогою онлайн-трансляції єдналися тисячі вірних, духовенства та представників влади.

Цьогоріч Хресну Дорогу молільники вже другий рік поспіль жертвували за настання миру в Україні.

У часі спільної молитви кожен учасник мав нагоду задуматися над розважаннями, які підготували священники Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ.

Опісля Хресної Дороги Митрополит Володимир прочитав молитву за перемогу та мир у нашій рідній Україні.

А відтак Митрополит Володимир мовив:

«Сьогодні Батьківщина — Україна стікає кров’ю, і ця Хресна Дорога є шляхом нашого українського народу. Нам всім потрібно бути ближче до Господа, бути разом з Ним, згуртуватися та просити у Нього про допомогу, про перемогу нашого народу, про світле майбутнє Батьківщини. Тому, дорогі в Христі, тільки наша спільна молитва та праця приведуть день перемоги, у який віримо!».

Наприкінці богослужіння Архієпископ і Митрополит Володимир Війтишин подякував організаторам та всім, хто єднався в цій молитві. А також поблагословив усіх присутніх у храмі та в ефірі онлайн-трансляції хрестом з часточкою Животворного Хреста Господнього.

Завершилося моління спільним виконанням духовного гімну України «Боже Великий, Єдиний».