Новини

Семінарист ІФДС взяв участь у тренінгу для медичних капеланів

Нещодавно у м. Київ відбувся тренінг під назвою «Н=Н» (не визначається=не передається) для представників релігійних організацій, зокрема для медичних капеланів. З благословення ректора Івано-Франківської духовної семінарії, о. Тараса Путька, й медичного капелана, адміністратора Лікувально-діагностичного центру «Клініка святого Луки», о. Тараса Вілюри, а також за сприяння о. Ярослава Рохмана, голови Комісії у справах душпастирства охорони здоров’я Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ, у заході взяв участь студент V курсу ІФДС – бр. Віталій Попик.

Тренінг проводив Тарас Володимирович Злиденний, директор КНП СОР «Обласний клінічний медичний центр соціально небезпечних захворювань», позаштатний спеціаліст за спеціальністю «Наркологія» та «Психіатрія», регіональний координатор замісної підтримувальної терапії у Сумській області, протоієрей ПЦУ.

Тренінг «Н=Н» надав духовенству поглиблені знання про небезпечні захворювання, а також навчив, як вберегти людей від захворювань на кшталт СНІД, гепатит А, гепатит, В, а також різного роду залежностей.

Також учасники заходу мали нагоду дізнатися, як працювати з людьми, які є інфікованими, та як супроводжувати їх у духовному плані.

Крім того, у часі тренінгу були проведені практичні заняття на тему профілактики інфекційних захворювань.

Інформаційний центр ІФДС