Новини

Семінаристи V курсу здійснили поїздку до Духової Криниці

У понеділок, 18 вересня, брати V курсу Івано-Франківської духовної семінарії ім. свщмч. Йосафата Кунцевича разом із своїм духівником о. Василем Гоголем відвідали Духову Криницю, що в урочищі Вишновець, між селом Сілець та смт. Єзупіль, у рамках духовного проводу, де їх радо зустрів о. Володимир Кадлуб, настоятель парафії Св. Миколая, що у с. Єзупіль.

У рамках духовного проводу курсу о. Василь Гоголь запропонував братії провести духовну зустріч на території Духової Криниці, поєднавши із фізичним відпочинком та пізнавальним підходом, адже чудотворне джерело, вода з якого зцілює людей, відоме ще з XIII століття.

На думку окремих дослідників, у цьому місці існував літописний Іванівський монастир давнього Галича. Найвірогідніше, саме ченці цього монастиря, зруйнованого у часи монголо-татарської навали, заснували у підгір’ї Манявський Скит.

Водою з Духової Криниці освячували перед походами свої знамена воїни Ярослава Осмомисла, Данила Галицького, Семена Височана.

Семінаристи V курсу висловлюють щиру подяку ректорату та духовному наставнику за організовану незабутню духовну-пізнавальну поїздку до Духової Криниці.

Інформаційний центр ІФДС