#cьогодні-свято

Сьогодні торжественно празнуємо Воскресіння Господа нашого Ісуса Христа

Свято Воскресіння є одним із найголовніших свят в церковному календарі, і символізує собою перемогу життя над смертю, добра над злом та світла над темрявою.

Воскресіння Христа є доказом того, що Бог любить кожну людину та є завжди поруч з нею, попри всі перешкоди та випробування, які можуть зустрічатися на життєвому шляху.
Воскресіння є потужним символом надії та спасіння для християн. Воно сприймається як найвищий акт любові, в якому Ісус жертвує собою, щоб відкупити гріхи людства, та перемагає смерть, щоб запропонувати обіцянку вічного життя.

Воскресіння Христа є дивом, який лежить в основі християнських вірувань. Для нас Воскресіння є доказом того, що смерть не є кінцем, і що вічне життя можливе для тих, хто вірить в Бога.

Ісус Христос стерпів важкі невимовні муки задля нашого спасіння задля того, щоб подарувати нам життя вічне. Отже, несімо кожен свій хрест, беручи приклад з Ісуса, і живімо з Богом у серці з надією на життя вічне.

Очікуймо того моменту, коли й ми воскреснемо у прославлених тілах, якщо будемо жити праведним життям, наслідуючи Господа Бога!

Христос Воскрес!

Воістину Воскрес!

Інформаційний центр ІФДС