#cьогодні-свято

Сьогодні торжественно празнуємо Вознесіння Господа нашого Ісуса Христа

Вознесіння Ісуса Христа на небеса є однією із найважливіших подій християнської віри. Ця велична подія відбулася через сорок днів після Христового Воскресіння.

Якщо звернемося до історичних джерел, до дізнаємося, що цей празник став загальноприйнятим аж у IV столітті. Святий Йоан Золотоустий так писав про Вознесіння:

«Сьогодні людський рід совершенно примирений з Богом. Зникла давня боротьба й ворожнеча. Ми, що були недостойні жити й на землі, вознесені на небо. Сьогодні ми стаємо наслідниками небесного царства, ми, що не вартуємо й земного, виходимо на небо й унасліджуємо престол Царя і Господа».

Церква, оспівуючи цю торжественну подію, радіє величною славою Христа, який возсів праворуч Бога Отця. Також Христос мусів вознестися до небес, інакше б Бог не зіслав людству Утішителя — Святого Духа, який надихнув учнів та апостолів на євангельську проповідь.

Значення цього празника полягає в надії, яку Господь дарує християнам. Відкриваючи шлях до небес, Вознесіння нагадує нам про вічну природу нашого існування та обіцянку спільноти з Богом навіки.

Віра в Його Вознесіння дає нам впевненість у тому, що Ісус йде попереду нас, готуючи нам місце у Небесному Царстві.

Підготували бр. Юліан-Володимир Романчук
та бр. Володимир Бурдиляк

Інформаційний центр ІФДС