#cьогодні-святоНовини

#сьогодні_свято 6 грудня відзначаємо святого Миколая Чудотворця: диво благодаті та доброти

Свято Миколая — це особливий день в нашому календарі, коли ми спогадуємо життя та великі діла Чудотворця. Його образ, щедрість та чудотворні вчинки стали символами благодаті та доброти, і до сьогодні проникають в серця християн, спонукаючи творити добро ближнім.

Святий Миколай Чудотворець був єпископом Мирським, що в Лікійській області (сучасна територія Туреччини). Він народився приблизно 270 року, а завершив свою земну мандрівку, крокуючи до святості, у 346 році. Святий Миколай присвятив все своє життя служінню Богу та людям.

Своєю благодійністю та безкорисливою любов’ю до людей святий Миколай став рушієм нестримного добра. Одним із найвідоміших виявів милосердя у його житті стала допомога трьом донькам бідного чоловіка, які не мали коштів для весільного вінця. Святий Миколай, зберігши їхню честь, таємно залишив у їхньому домі мішок із золотими монетами.

Чудотворець також відомий своєю заступницькою силою у лікуванні недужих.

Свято Миколая Чудотворця нагадує нам, що любов — це основа віри. Ми несемо відповідальність за те, щоб бути турботливими й милосердними один до одного, а особливо до тих, що потребують нашої підтримки. Тож у цей святковий час даруймо тепло та радість своїм ближнім!

У молитві подякуймо святому Миколаю за його приклад благочестя та великодушності, який і досі надихає усіх нас. Нехай празник св. Миколая принесе в серце кожної людини дух різдвяного чуда та віри в добро!

Підготував бр. Юліан-Володимир Романчук та бр. Володимир Бурдиляк

Інформаційний центр ІФДС