Новини

Спільнота духовної семінарії взяла участь у вшануванні пам’яті Романа Шухевича

Сьогодні, 5 березня, виповнюються 73-ті роковини від дня загибелі генерала-хорунжого, головнокомандувача УПА — Романа Шухевича. З цієї нагоди біля пам’ятника видатного політичного діяча відбулося поминальне моління. Панахиду очолив Владика Микола Семенишин, Єпископ-помічник Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ. У моліннях взяла участь спільнота духовної семінарії.

Аби віддати шану та помолитися за воїна УПА, на захід прийшли представники духовенства та влади, члени братства ОУН-УПА, вчителі та учні ліцею імені Романа Шухевича Івано-Франківської міської ради та небайдужі жителі нашого міста.

Розпочався захід із виконання Держаного гімну України.

Відтак Владика Микола спільно із отцями ректорату семінарії, зокрема із ректором о.  Тарасом Путьком, префектом о. Іваном Харевичем, сповідником о. Михайлом Віхотем та духовенством Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ відслужили панахиду за Романом Шухевичем. 

Заупокійне моління співом супроводжували брати-семінаристи Івано-Франківської духовної семінарії.

Опісля моління до присутніх звернувся міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків. Він зазначив, що дуже цінним є те, що у нашому місті на вулиці Романа Шухевича ми маємо його пам’ятник, та ще й ліцей його імені.

На завершення всі присутні виконали гімн ОУН-УПА «Зродились ми великої години».