Новини

Спільнота ІФДС продовжує прославляти Новонародженого Спасителя колядою

Упродовж різдвяного періоду ректорат і брати-семінаристи Івано-Франківської духовної семінарії із радісною звісткою про народження нашого Спасителя — Ісуса Христа — завітали у різні куточки заходу України, щоб у коляді прославити Дитятко Ісуса.

2 січня браття — учасники семінарійного октету «Te Deum» — спільно з ректором Івано-Франківської духовної семінарії о. Тарасом Путьком та віцеректором о. Василем Михнюком із колядою завітали до єпископа-помічника Сокальсько-Жовківської єпархії Петра Лози. Владика висловив щиру вдячність за приємний візит та радість, яку спільнота ІФДС принесла у цей різдвяний час.

3 січня ректорат та студенти ІФДС завітали з колядою до управління Чернівецької єпархії УГКЦ, де їх радо зустрів владика Йосафат Мощич, єпископ Чернівецький.

Також у цей день браття та ректорат завітали до управління Коломийської єпархії УГКЦ, щоб заспівати радісних колядок. Тут спільноту семінарії зустрів владика Петро Голіней, єпископ-помічник Коломийської єпархії УГКЦ.

4 січня брати-семінаристи та ректорат із колядою завітали до управління Бучацької єпархії УГКЦ, де їх тепло прийняв Владика Дмитро Григорак, єпарх Бучацький УГКЦ.

Також у цей день ректорат та семінаристи завітали до благодійної організації «Дім милосердя», яка знаходиться у м. Чортків Тернопільської області, прославляючи Ісуса Христа колядою.

«Нехай Господь вам допомагає і благословляє вашу теперішню і майбутню працю, віддячує вам міцним здоров’ям, довгими роками життя. Нехай ці різдвяні свята зігрівають ваші серця, надихають на добрі справи, а Вифлеємська зоря надасть віри у себе та щасливе майбутнє України», — побажали семінарійній спільноті у «Домі милосердя».

7 січня отці ректорату та семінаристи прибули до катедрального храму Успіння Пресвятої Богородиці у м. Стрий, де владика Тарас Сеньків, єпарх Стрийський, очолив Архієрейську Божественну Літургію. Семінарійний октет «Te Deum» супроводжував богослужіння своїм співом, а опісля молінь заколядував для всіх присутніх у храмі.

10 січня семінарійна спільнота з колядками завітала до Івано-Франківської академії Івана Золотоустого, де їх радо прийняв ректор навчального закладу — о. Олег Каськів.

Цього ж дня отці ректорату та браття навідалися в Івано-Франківський обласний клінічний центр паліативної допомоги. Під час відвідин душпастирі благословляли освяченою водою пацієнтів та працівників закладу, а семінаристи виконували радісні колядки на прославу Спасителя — Господа нашого Ісуса Христа.

Стаття — бр. Володимир Бурдиляк

Інформаційний центр ІФДС