Новини

У ІФДС відбулася приміційна Божественна Літургія о. Івана Іванейка

У середу, 15 листопада, у семінарійному храмі Івано-Франківської духовної семінарії свою приміційну Божественну Літургію відслужив випускник семінарії — о. Іван Іванейко.

Пригадуємо, що 12 листопада, на храмовий празник семінарії, о. Іван отримав пресвітерські свячення з рук Єпископа-помічника Івано-Франківської Архієпархії Владики Миколи Семенишина.

Участь у Святій Літургії брала вся семінарійна спільнота, а богослужіння своїм співом супроводжував октет семінарії «Te Deum».

Під час проповіді новоієрей — о. Іван — розважав над словами Святого Письма зі слів апостола Павла: «Така бо воля Божа: святість ваша». За словами проповідника, саме воля Божа є сенсом християнського життя. Крім того, о. Іван висловив вдячність ректорату, духівникам та усій семінарійній спільноті за формацію і провід.

Опісля Літургії з привітальним словом до о. Івана Іванейка звернувся префект семінарії о. Іван Харевич, який побажав нововисвяченому ієреєві бути насамперед добрим проповідником та святим священником, з якого люди братимуть приклад для осягнення Царства Божого.

Відтак у семінарійному храмі лунало Многоліття, а о. Іван уділив всім присутнім у храмі ієрейське благословення.

Стаття – бр. Максим Олійник
Фото – бр. Назар Лемик

Інформаційний центр ІФДС