#cьогодні-свято

«У Христі наше світло, яке ніколи не згасає», — Митрополит Володимир у Великодньому привітанні

«Величайся світе, бо сам Господь, що смертю смерть подолав, дарував тобі свою любов. Величайся народе, бо Христос помер і воскрес, щоб ти мав життя вічне», — це заклик, з яким Архієпископ і Митрополит Івано-Франківський Владика Володимир Війтишин звернувся до вірних у своєму Великодньому привітанні.

Про це інформує Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ.

У ньому Архієрей зазначив, що світлий празник Воскресіння Христового направду нагадує нам про силу благодатної любові, що є сильнішою за будь-що на світі. З його слів, цю любов Спаситель дарує кожному, завжди й повсякчас.

«Коли ми щасливі — Він поруч, коли ми у скорботі й плачемо, Він обіймає нас — мене і тебе. Кожного разу, коли ми робимо вибір на користь любові й добра, Господь, мов люблячий Батько, огортає нас своєю любов’ю, кажучи: «Ти син і донька Моя улюблена» і дає нам неймовірну силу та благодать для сповнення Його волі».

«У Христі наше світло, яке ніколи не згасає. Він — це любов, яка є вічною й досконалою. Він — надія, яка ніколи не перестає жевріти. Він — це щастя, яке ніколи не минає. Господь є домом для людини, який вона ніколи не втратить, й другом, який завжди буде поряд», — мовив Архієпископ.

А відтак додав: «І нині Воскреслий Христос дарує життя вічне кожному, а зокрема тим, хто віддав своє життя на вівтар волі й правди».

«Тож нехай світлий празник Воскресіння навчає нас жити любов’ю, повагою, милосердям й підтримкою для кожної людини, а зокрема для тих, хто втратив рідних у цій кровопролитній війні. Обіймімо одне одного у світлі Христового Воскресіння та єднаймося у любові!», — закликав Митрополит Володимир.

Христос Воскрес!
Воістину Воскрес!