Братство ЙосафатаКультурно-мистецька спільнотаНовини

У семінарійному храмі відбулися молитовні чування з нагоди 380-ліття від беатифікації свщмч. Йосафата Кунцевича

У середу, 24 травня, у стінах Івано-Франківської духовної семінарії відбулися молитовні чування, які організували Братство свщмч. Йосафата та Культурно-мистецька спільнота семінарії з нагоди 380-ліття від беатифікації святого свщмч. Йосафата Кунцевича.

Захід, який проходив у семінарійному храмі, розпочався із представлення наукової статті про праведне життя свщмч. Йосафата, яку зачитав бр. Нестор Нагорняк.

Наступною частиною чувань стала спільна молитва на вервиці із розважаннями про терпіння та страждання свщмч. Йосафата, які виголошували учасники Братства Йосафата. У цьому часі браття супроводжували співом та грою на гітарі моління на вервиці.

Опісля чувань Культурно-мистецька спільнота представила цікаву виставу «Шлях до світла. Історія монаха-василіянина». У цій історії розповідається про одного монаха-василіянина, який все своє життя боровся з житейськими печалями та з Божою допомогою переміг ці докори сумління.

Наприкінці всі присутні у храмі аплодисментами висловили вдячність за проведення особливих чувань Братству свщмч. Йосафата та Культурно-мистецькій спільноті, завдяки чому всі семінаристи духовно збагатилися та змогли відчути Божий дотик.

Фото — бр. Теодор Кудлик

Стаття — бр. Юрій Гураль

Інформаційний центр ІФДС