Новини

У стінах ІФДС розпочався семінар про душпастирювання молоді

В понеділок, 10 жовтня, семінарію відвідав о. Петро Майба, СДБ, який є головою Комісії Освіти та Виховання УГКЦ. В рамках курсу “Душпастирство молоді” гість провів семінар на тему “Організація душпастирської праці на місцях та духовний супровід людини” для семінаристів IV курсу.

“Пасторальна діяльність – це про якість, а не кількість”- головна теза конференції.

Під час зустрічі доповідач акцентував на тому, що у праці з людьми, яка сприяє духовному зростанню, особливо важливим моментом цієї діяльності є персональна відповідальність душпастиря за кожну християнську спільноту.

“Наша діяльність повинна здобувати якісні еквіваленти, ми повинні виховувати в собі те, що будемо виховувати в майбутньому”, – наголосив о. Петро.

Під час зустрічі обговорювалися теми про суть і цінності життя, ефективність освітньої діяльності, де важливо дбати про розвиток людей, формувати їх у певних цінностях, супроводжувати їх у процесі зростання.

Це не має бути лише молитва та Літургія. Щоб привернути увагу молоді, потрібно організовувати різноманітні зустрічі, залучати їх до них, а також займатися тим, що їх захоплює.

Наприкінці о. Петро поділився із братати-семінаристами про організацію спільної молодіжної діяльності, планування пасторальної праці для різних парафіяльних груп, форматів молодіжних християнських зустрічей, зокрема, молитва, духовна та формаційна частина, крім того, організаційна частина.

Інформаційний центр ІФДС