Культурно-мистецька спільнотаНовини

У стінах семінарії відбувся Шевченківський вечір “Борітеся поборете”

У понеділок, 20 березня, в Івано-Франківській духовній семінарії з нагоди 209-річчя від дня народження видатного поета Тараса Григоровича Шевченка відбувся Шевченківський вечір “Борітеся поборете”. Захід підготувала Культурно-мистецька спільнота семінарії.

Дійство розпочалося спільною молитвою за всіх присутніх та за успішне проведення духовно-поетичного заходу.

На початку зі вступним словом виступив префект ІФДС о. Тарас Дзяйло. Опісля розпочався сам вечір з перегляду першої серії анімаційного серіалу за творами Т.Г. Шевченка «Кобзар» – сучасне анімаційне прочитання поезії українського класика в змішаній техніці з оригінальним саундтреком.

Також учасники декламували поезії Кобзаря, а семінарійний театр представив неперевершену п’єсу «Сотник».

На завершення о. Тарас подякував Культурно-мистецькій спільноті семінарії за сумлінну організацію цього дійства, а також нагородив всіх учасників та активістів грамотами за їх старання й творчі напрацювання.

Префект семінарії наголосив на важливості реалізації своїх покликань і талантів, наслідуючи найвидатнішу постать України Тараса Григоровича Шевченка, який через труднощі та проблеми свого часу не закопав їх, а дав їм нове життя.

Крім цього, прославляючи видатного сина України, ми висловлюємо нашу вдячність Богові та підносимо молитви за тих, хто поклав найвищу жертву, захищаючи свободу та велич українського слова та думки.

Стаття — бр. Олег Шумило

Фото — бр. Теодор Кудлик

Інформаційний центр ІФДС