Новини

У Відпустово-Марійському місці Крилосі відбулись нічні чування під проводом ІФДС

У вівторок, 12 вересня, у Відпустово-Марійському місці Крилосі відбулись традиційні нічні чування у стіп Галицької чудотворної ікони Матері Божої під проводом спільноти Івано-Франківської духовної семінарії.

Чування розпочались Вечірнею, яку очолив о. Григорій Джала із місійного Згромадження святого апостола Андрія, опісля якої виголосив науку, в якій роздумував над суттю і силою молитви.

Проповідник зазначив: «Ми інколи не чуємо, що Бог до нас говорить. Молитва не є монологом, бо тоді ми не чуємо голос Божий, а радше діалогом, коли Бог дає нам відповідь, і важливо почути, що Господь хоче нам сказати».

Згодом паломники пройшли Хресну Дорогу, на якій роздумували над стражданнями Христовими у контексті сучасних подій.

Моління продовжились Акафістом до Крилоської чудотворної ікони Матері Божої, в ході якого прочани приклонялись до чудотворної ікони, та були помазані єлеєм.

Чування завершились Божественною Літургією, яку очолив о. Григорій у співслужінні отців-настоятелів Івано-Франківської духовної семінарії ім. свщмч. Йосафата та духовенства Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ.

Опісля проповідник звернувся до прочан із закликом: «Приїжджаючи сюди у Відпустове місце, поцікавтеся історією цього місця, особливо Чудотворної ікони, яка тут зцілювала і зцілює тих людей, які до неї заносять свої молитви та прохання. І будьмо певні, що Богородиця вислухає тих, які з вірою до неї звертаються».

Традиційно чування завершились молитвою за Україну: “Боже Великий Єдиний”.

Фото — бр. Назар Лемик

Інформаційний центр ІФДС за матеріалами Відпустового місця Крилоської Чудотворної ікони Матері Божої