Братство ЦДССНовини

В ІФДС відбулася посвята нових учасників Центру душпастирювання силових структур

У четвер, 26 жовтня, в день пам’яті святого великомученика Димитрія Солунського, відбулася зустріч та урочиста посвята учасників Центру душпастирювання силових структур.

На початку зі вступним словом звернувся до всіх присутніх отець Роман Залеський, військовий капелан Івано-Франківської Архієпархії, який привітав усіх зі святом покровителя братства – св. Димитрія Солунського – та побажав плідної праці у виконанні особливого й нелегкого служіння у військових частинах.

«Сьогодні хочемо черговий раз благословити вас, щоб ви гідно сповняли ті обов’язки та допомагали нашим отцям-капеланам у військових частинах», – звернувся о. Роман до братів-семінаристів, які виявили намір вступити до Братства св. Димитрія Солунського.

Опісля учасники склали присягу, а отець Роман Проців, який також взяв участь у події, благословив всіх освяченою водою.

Відтак розпочався молебень до св. свщмч. Димитрія, яку очолив о. Роман Залеський у співслужінні о. Романа Проціва, о. Романа Кострубія, а також сповідника семінарії о. Василя Гоголя й попереднього голови братства – диякона Петра Євчука.

Після молебню о. Роман Залеський звернувся до учасників з такими словами:

«Хочу у таке велике свято побажати вам, дорогі браття, щоб від сьогодні ви сповняли ті обов’язки, що їх приймаєте, щоб ви були тією доброю поміччю для наших отців-капеланів у військових частинах та мали можливість зростати, набиратися сил у цьому не легкому служінні. Нехай Господь кріпить вас у дусі, дає вам наснаги у вірі, щоб Він помножував через вас надію та кріпив братньою любов’ю».

Далі священники вручили новим учасникам ЦДСС пам’ятки та вервиці. Насамкінець святкового дійства душпастирі освятили священичі ризи диякона Петра Євчука.

Стаття – бр. Олег Шумило

Фото – бр. Теодор Кудлик

Інформаційний центр ІФДС