Новини

Владика Михаїл Колтун зустрівся із семінаристами Сокальсько-Жовківської Єпархії

Сьогодні, 14 березня, в Івано-Франківській духовній семінарії відбулася зустріч правлячого єпископа Сокальсько-Жовківської Єпархії УГКЦ Михаїла Колтуна із семінаристами, які є приналежні до даної єпархії. Також участь в заході взяв ректор духовної семінарії о. Тарас Путько.

По-перше, владика Михаїл звернув увагу на розвитку семінаристів: фізичному, розумовому і духовному у семінарійній спільноті, щоб з них вийшли добрі плоди.

Потрібно мати постійне прагнення до навчання, до молитви, щоб не втратити того, що вже було здобуто“, – зазначив архієрей.

По-друге, Владика Михаїл застановив братію над важливістю читання Святого Письма і роздумуванням над Словом Божими.

Святе Письмо має багато потенційної енергії, якою можна жити і якою ми повинні ділитися з ближніми“, – наголосив єпископ Сокальсько-Жовківський.

По-третє, Владика порушив питання екології, тобто що екологія – це витвір Божий, через який Господь Бог через споглядання світу бачить образ Сина Божого. Над цим Божим витвором потрібно постійно піклуватися

Опісля духовної науки була надана можливість семінаристам цієї єпархії поставити запитання на різні побутові та духовні актуальні теми, які їх турбують.

Ця зустріч завершилася молитвою “Достойно є воістину”.

Інформаційний центр ІФДС