Новини

З колядою до митрополита

У вівторок, 12 січня ректорат Івано-Франківської духовної семінарії спільно із ректоратом Івано-Франківської Академії Івана Золотоустого відвідали із колядою Архієпископа і Митрополита Івано-Франківського владику Володимира Війтишина. 

Щороку ректорат спільно із студентами вітають свого духовного батька різдвяними колядками та спільно із владикою прославляють Новонародженого Спасителя. Уже традиційно на порозі резиденції колядників зустрів господар дому – митрополит Володимир: «Сьогодні мені по справжньому приємно, що ви не оминаєте нашого дому та спільно із своїми настоятелями приходите до нього та наповнюєте його різдвяною колядою», – сказав єпископ.

Зі словами вдячності до владики звернувся ректор семінарії прот. Олексій Данилюк, який подякував владиці за постійну молитву та духовну підтримку усіх настоятелів та студентів семінарії: «Оскільки Різдво – це свято сім’ї, то ми зобов’язані прийти до дому нашого духовного батька, щоб разом із Вами прославляти Народженого Христа».

На завершення коляди митрополит почастував своїх колядників солодощами  та сказав: «Нехай у кожному нашому домі, в місцях нашої праці, у нашій багатостраждальній Батьківщині Україні запалає світло віри і правди, бо тільки з допомогою новонародженого Спасителя все зможемо змінити на краще. Нехай цьогорічне Різдво принесе нам мир, спокій і єднання».