Новини

Закінчення днів духовної віднови

6 лютого у стінах Івано-Франківської духовної семінарії ім. свщмч. Йосафата завершилися дні духовної віднови. День розпочався з Божественної Літургії, яку очолив реколектант отець Олександр Богомаз, підчас якої виголосив проповідь, наводивши власні приклади з життя. Він побажав братам бути чесними і не піддаватися спокусі.

Після сніданку в каплиці брати поділилися роздумами над запропонованими запитаннями: для чого я тут, що я тут роблю та навіщо я це роблю. Кожен з братів мав можливість поділитися своїми думками. На завершення роздумів отець Олександр застановив, що потрібно кинути все, щоб піти за Ісусом.

У другій науці отець-реколектант розповідав про Царство Боже, основою якої став уривок зі Святого Письма (Лк. 17. 20-21): «Не шукайте раю, у якому є Бог, а шукайте Бога, який приведе вас до раю».

Під час третьої науки семінаристи мали змогу переглянути фільм «Цирк метеликів». Після цього отець-реколектант запросив бажаючих поділитися своїми думками про побачене.

На завершення віцеректор семінарії, прот. д-р Андрій Чорненко, подякував отцю Олександру за його наполегливу працю для семінаристів. Опісля отець Олександр Богомаз поблагословив всіх свяченою водою, а брати заспівали отцю «Многая літа».