Новини

Завершення літнього табору для дітей переселенців

З 20 по 26 червня при Івано-Франківській духовній семінарії проводився християнський табір “Подорож до святості” для вимушено переселених дітей.

Аніматорами цього табору були брати-семінаристи VI та I курсів.

Впродовж табору діти мали нагоду спільно молитися, а також активно відпочивати. Дозвілля табору відбувалося в ігровій формі: змагання, майстер-класи, цікаві ігри, конкурси й взагалі весело проводений час на свіжому повітрі. Проте найголовніша мета табору полягала в тому, щоб кожна дитина могла пізнати Бога як свого люблячого Батька.

Особливою частиною табору була поїздка до відпустового місця с. Погоні, яка відбулася в передостанній день активного відпочинку, де брати-семінаристи разом з дітьми та їх батьками мали змогу молитися Хресну Дорогу, розважаючи над чотирнадцятьма стаціями.

Опісля паломники до Богородичного місця відвідали храм Успіння Пресвятої Богородиці, у якому ієромонах Антоній провів для батьків та дітей повчальну науку, під час якої розповів про історію заснування храму, монастиря та духовне значення села Погоні.

Після екскурсії по храму аніматори почали розважати дітей з батьками різними бансами та іграми. На завершення дня, батьки та діти піднялись до трапезної храму, де влаштували пікнік.

Завершився табір Божественною Літургією в семінарійній каплиці для дітей та їх батьків, яку очолив віцеректор семінарії о. Василь Михнюк.

У часі проповіді священнослужитель доступно пояснив про покликання кожної людини до християнського життя. На кінець моління о. Василь поблагословив й окропив усіх присутніх свяченою водою.

Інформаційний центр ІФДС