Братство ЦДССНовини

Зустріч семінарійної братії із військовим капеланом

У середу, 16 лютого 2022 р.Б., Братство ім. свщмч. Йосафата Кунцевича організувало зустріч з священником-капеланом — о. Володимиром Гринишиним.

Захід розпочався зі спільної молитви «Царю Небесний». Опісля бр. Нестор Нагорняк представив о. Володимира, який мав намір поділитися з усіма присутніми своїм життєвим досвідом священичого капеланського служіння.

Священник наголосив, що капеланство на теренах України ще формується, тому його потрібно розвивати, щоб воно досягло усталеного порядку. Отець-капелан також зазначив, що головним моментом капеланського служіння є достукатися до серця військовослужбовця, щоб відкрити йому Бога. Щоб цього досягти, необхідно скористати з усіх можливих способів. Також о. Володимир виокремив важливість моральної підтримки для військовослужбовців, адже девіз військового капелана: «Завжди бути поруч». 

На завершення зустрічі о. Володимир очолив молитву про Божу опіку над усіма українськими військовослужбовцями, а опісля всі присутні спрямували свої молитви за військових до Богородиці, співаючи «Під твою милість».