Новини

«А на цьому слові, бувайте здорові…» – розколяда в ІФДС

12 лютого в семінарійному храмі відбулось урочисте святкування, яким щороку семінаристи прощаються з колядою та різдвяними святами  – розколяда.

Зі вступним словом звернувся ректор семінарії прот. Олексій Данилюк зазначивши, що Різдво Христове – це як Воплочення Божого Сина, так і Його народження у наших серцях, сім’ях, родинах».

Розколяда розпочалася виступом семінарійного хору «Благовіст» під майстерним керівництвом пані Оксани Федорик, регента хору. Семінаристи чудовим виконанням колядок «На небі зірка ясна засяла», «Дивная новина», «Щедрик» змогли ще раз нагадати усім про світле свято народження Ісуса Христа, а у своїх віншівках складали найщиріші вітання та побажання всім присутнім. Справжньою прикрасою цього свята став виступ молодого театру, який своєю постановою подарував  відчуття єдності і надії, що дає зворотню любов до ближнього і до Бога. Також своїм чудовим співом зачарував присутніх вокальний квінтет «ADORO», який створив атмосферу свята.

З нагоди урочистого святкування на завершення розколяди ректор семінарії, прот. Олексій Данилюк, наголосив: «Різдво Христове – це дар, коли сам Бог приходить до нас і приходить час нашого спасіння». Також отець подякував всім тим, хто приклав багато зусиль та праці для створення свята та побажав усім здоров’я, креативності, нових звершень і досягнень.