Новини

Ректорат ІФДС взяв участь у вшануванні Героїв Небесної сотні

Сьогодні, 18 лютого, в Меморіальному сквері урочистою ходою та спільною молитвою вшанували пам’ять загиблих Героїв Небесної сотні, воїнів АТО та усіх, хто віддав своє життя у боротьбі за незалежність України.

Панахиду очолив Архієпископ і Митрополит Івано-Франківський Владика Володимир Війтишин у співслужінні із ректоратом Івано-Франківської духовної семінарії, чисельним духовенством УГКЦ та інших конфесій під вокальний супровід гурту «ADORO».

Віддати належне героям прийшли представники влади, знайомі, друзі, рідні загиблих та небайдужі франківці серед яких були й семінаристи духовної семінарії. Присутні тримали в руках фотографії героїв, факели та українські прапори.

Окрім того, присутні мали змогу переглянути театралізовану сценку, яка нагадала хід однієї із найбільш трагічних подій в історії незалежності України.

На завершення до могил Героїв поклали квіти.

Пригадуємо, що в Україні 20 лютого відзначають День Героїв Небесної Сотні. Саме 18-21 лютого 2014 року у Києві були найжорсткіші протистояння між силовиками та учасниками Революції Гідності. 20 лютого 2014 року загинуло найбільша кількість активістів Євромайдану.

За матеріалами ugcc.if.ua