Медіа-проєкт «Бог і Людина»Новини

«Бог і людина»: хто такий св. Йосафат Кунцевич?

Сьогодні наша Церква вшановує пам’ять великого святого українського народу – священномученика Йосафата Кунцевича. З цієї нагоди брати-семінаристи – учасники медіа-проєкту «Бог і людина» підготували пізнавальний відеоролик про цього великого мужа нашої Церкви.

Святий Йосафат є винятковою постаттю у літургійному календарі, адже це одинокий муж віри, наш родич по крові, якого Вселенська Церква прославила до лику святих.

Тому всіх, хто бажає більше дізнатися про життя, служіння та мученицьке свідчення святого священномученика Йосафата, радо запрошуємо до перегляду цього відео!

Хай наші серця і сьогодні, разом з усією повнотою української Церкви, яка є свідченням прагнення до єдності прославить «Апостола з’єднання», співаючи торжественний гімн: «Величаємо тебе, священномученику Йосафате, і вшановуємо славні твої страждання, що їх ти витерпів за з’єднання».

Відеоматеріали використали із сценки театру монахів-василіянів «В каптурах» (Василіянський інститут філософсько-богословських студій імені Митрополита Йосифа Велямина Рутського). За це учасники медіа-проєкту висловлюють їм щиру вдячність ! 

«Також дякуємо отцям із храму Царя Христа м. Івано-Франківськ, які неодноразово підтримують наш медіа-проєкт», – зазначають семінаристи.