Медіа-проєкт «Бог і Людина»Новини

«Бог і Людина»: новий відеоролик у рубриці «Дванадесяті свята»

«Сьогоднішній день є унікальним у церковному календарі, адже наша увага особливим чином звернена на знаряддя спасіння людства — Хрест Господа нашого Ісуса Христа», — мовлять брати-семінаристи — учасники медіа-проєкту «Бог і Людина» у своєму новому відеоролику про празник Воздвиження Чесного і Животворящого Хреста Господнього.

Стихири цього свята торжественно оспівують Жертовник, на якому Син Божий довершив все діло Відкуплення, називаючи це свято таким, що “спонукає все створіння славити пресвяті страждання і розп’ятого Христа” і “радіючи, прославляти Його ім’я і величати безмежне Його милосердя”.

Кульмінацією тієї честі, яку віддаємо Хресному Дереву, є піснеспів “Хресту Твоєму поклоняємося, Владико, і Святеє Воскресіння Твоє славимо” в якому закладено весь глибокий зміст цього празника – тільки через страждання і смерть на хресті можна було досягнути Світлого Воскресіння.

Тому в цій празничній радості отримаймо запевнення кращого майбуття для цілого українського народу і прославляймо дороговказ нашого спасіння — Хрест Господній, співаючи із цілою Церквою величний гімн «Величаємо тебе, Життєдавче Христе, і почитаємо Хрест твій святий, ним бо Ти визволив нас від ворожої неволі».                                         

Слідкуйте за нами в Instagram — @godandhuman.ifds 

Зробіть внесок — підтримайте контент!

https://send.monobank.ua/jar/8FG1rv2pxp

4441114443469661

Завдяки внеску Ви підтримаєте контент медіа-проєкту ІФДС «Бог і Людина» та допоможете у зборі на придбання необхідної апаратури!

Дякуємо усім за підтримку 🇺🇦