Братство ЦДССНовини

Діяльність Центру душпастирювання силових структур духовної семінарії

Починаючи з другого семестру 2022-2023 навчального року, Центр душпастирювання силових структур Івано-Франківської духовної семінарії відновив активну діяльність у семінарії та поза її межами.

Найперше, відбулися внутрішні реформи, згідно з якими обрали нового голову Центру та відповідальних осіб за різні обов’язки. Брати, які входять до складу управи Центру, провели відкриті презентації для інших братів-семінаристів, яких стали новими учасниками ЦДСС.

На початкових засіданнях було запроваджено план на перший квартал. У цей період буде запуск кількох акцій, кураторами яких є самий Центр.

Новим проєктом спільноти стала акція “Вервиця для військовослужбовців”, яка триватиме до кінця квітня. До цього проєкту залучена не лише семінарія, але й вірні Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ.

Наприкінці збору ці вервиці будуть розповсюдженні військовим капеланам, щоб потім передати їх у зони бойових дій для військовослужбовців. Таким чином українські захисники матимуть не лише фізичну зброю задля боротьби з ворогом, а й могутню духовну — вервиці.

Другим проєктом ЦДСС є перегляд усією братією фільмів у співпраці з Культурно-мистецькою спільнотою семінарії, де буде акцентуватись увага на духовному пошуку Бога під час військових дій. Таким чином, Центр душпастирювання силових структур має на меті організацію співпраці з усіма відділами семінарії.

Третім проєктом є поїздка учасників ЦДСС до представників такої самої спільноти в Тернопільській вищій духовній семінарії, щоб обмінятися дорогоцінним досвідом із студентами цієї семінарії.

Спільнота проводить активну діяльність також поза стінами семінарії.

По-перше, учасники виїжджають до різних військових частин та полігонів, які є в Івано-Франківській ОТГ. Там проводяться катехизації на духовні теми, які найбільше турбують військовослужбовців.

Також планується брейн-ринг у військовій частині Національної гвардії України, де буде нагода відповісти на різні цікаві запитання від українських Воїнів.

Варто зазначити, що ЦДСС має щомісячні духовні зустрічі з представниками військового капеланства в Івано-Франківській Архієпархії УГКЦ, щоб підтримувати у активних учасників міцний дух та провадити на християнський шлях військовослужбовців.

Детальніше про Центр душпастирювання силових структур: https://ifds.if.ua/zhyttia-seminarii/tsentr-dushpastyriuvannia-sylovykh-struktur/

 

Інформаційний центр ІФДС