Екологічний відділНовини

Екологічний відділ ІФДС долучився до виготовлення окопних свічок для ЗСУ

У понеділок, 24 квітня, з благословення ректора Івано-Франківської духовної семінарії о. Тараса Путька та за підтримки референта Бюро УГКЦ з питань екології в Івано-Франківській Архієпархії о. Михайла Дзуля учасники Екологічного відділу семінарії зібралися, щоб навчитись та долучитись до виготовлення окопних свічок і таким чином зігріти захисників нашої держави.

Ініціатором реалізації цієї ідеї був голова відділу — бр. Адріан Іванусь.

«Кожен з нас повинен допомагати нашим захисникам і наближати перемогу України», — такими словами звернувся голова відділу на початку зустрічі.

Зустріч почалася із спільної молитви, а відтак Андрій Воробчак, волонтер спільноти «Крилос Новітній», який особисто причетний до виготовлення та передачі на схід України близько 3 тисяч окопних свічок, провів майстер-клас і поділився технікою та деталями створення цих простих і водночас ефективних засобів обігріву для наших воїнів.

Після теоретичної частини всі приступили до праці. Завдяки цій акції вдалось виготовити понад 50 окопних свічок та зробити заготовки на наступний раз.

Готові свічки будуть згодом передані українським воїнам. Варто зазначити, що учасники відділу також моляться за якнайшвидшу перемогу України, адже всім відомо, що війна не тільки забирає людські життя, але й дуже негативно впливає на довкілля.

Екологічний відділ ІФДС