Новини

Нічні чування в Крилосі

12 жовтня, вже вдруге цьогоріч, традиційно в Крилосі відбулися нічні чування, в стіп Пресвятої Богородиці, прославленої в Крилоській чудотворній іконі!

Особливою духовною радістю цьогомісячних чувань, став приїзд владики Йосафата Мощича єпарха Чернівецького, свого часу владика, спільно з о. Ярославом Жолобом, якиє є парохом цього відпустового місця запровадили проведення нічних чуваннь у Крилосі і саме на цьому святому місці відбулася архієрейська хіротонія владики Йосафата.

Розпочались моління Вечірнею в архієрейському чині. 

Опісля науку виголосив о. Богдан Сабало розрізняючи поняття долі та Божого Провидіння.

По завершенні науки всі спільнотно помолилися вервицю, роздумуючи над Радісними таїнствами. Властиво, місяць жовтень – це особливий час у Католицькій Церкві для молитви на вервиці.

Опісля, прочани та парафіяни спільно із духовенством вирушили Хресною дорогою, яку очолив владика Йосафат спільно з братами-семінаристами.

Повернувшись до храму, сповідник семінарії прот. Ярослав Рожак відслужив молебень до Пресвятої Богородиці, під час якого, вірні могли приступити до Чудотворної ікони та отримати благословення через обряд мирування. Відтак, були прочитані молитви на оздоровлення.

Увінчались чування Архієрейською Божественною Літургією, яку звершив владика Йосафату у співслужінні ректорату семінарії, парафіяльних священників із с. Крилос та численного духовенства Івано-Франківської Архієпархії та Чернівецької Єпархії. В часі Літургії єпископ виголосив науку по читанню св. Євангелія.

Активну участь в проведенні чувань  взяли брати-семінаристи, які супроводили чудовим співом усі моління, ділилися своїми роздумами над стаціями Хресної дороги та прислуговували на богослужіннях.