Новини

Вечірній показ фільму «Йосиф з Назарету»

13 жовня в Івано-Франківській духовній семінарії за ініціативою культурно-мистецького відділу відбувся вечірній показ фільму «Йосиф з Назарету». 

Йосиф жив у Юдеї 2000 років тому. Він був добрим теслею, доброю людиною. Коли його наречена, Марія, зізналася, що чекає дитину від Святого Духа, Йосип повірив і одружився з нею. Коли ж народилася дитина, хлопчика назвали Ісусом. Але не тільки батьки знали про його незвичайне походження. Зі сходу прийшли три мудреці, яким було відкрито, що Ісус – не проста дитина, а майбутній цар юдейський. Про це також дізнався жорстокий тиран Ірод, що правив того часу в Юдеї. Він злякався за своє царство та наказав знищити всіх немовлят у Вифлеємі. Щоб врятувати немовля, Йосип і Марія втекли до Єгипту. Тільки після смерті Ірода їм вдалося повернутися до Юдеї. Вони оселилися в місті Назареті, де ніхто, крім батьків Ісуса, не знав, що цей хлопчик – Месія, який викупить світ від гріхів. 

Цей рік Папа Франциск проголосив роком святого Йосифа. Переглянутий фільм дозволив краще увійти в атмосферу життя Йосифа з Назарету, зрозуміти постать цього великого святого.