Новини

Початок днів духовної віднови

5 лютого у стінах Івано-Франківської духовної семінарії розпочалися дні духовної віднови. Для проведення реколекцій ректорат семінарії запросив о. Олександра Богомаза, адміністратора парафії Різдва Пресвятої Богородиці у місті Мелітополь. Духовні науки розпочались особливою молитвою «Любове Божа» та вступним словом ректора семінарії прот. Олексія Данилюка. Отець-ректор представив семінарійній спільноті реколектанта, а також закликав відповідально поставитись до днів духовної віднови, адже вони допомагають зростати у вірі та відновити внутрішній зв’язок з Богом.

Опісля отець Олександр подякував ректору за запрошення та розпочав першу науку, в якій поділився роздумами про власну зустріч з Христом та особистий досвід пережиття віри. Перша духовна наука базувалася на стиху із Святого Письма (Вих. 3: 15): « І сказав іще Бог до Мойсея: «Отак скажи Ізраїлевим синам: Господь, Бог батьків ваших, Бог Авраама, Бог Ісака й Бог Якова послав мене до вас. А оце Ім’я Моє навіки, і це пам’ять про Мене з роду в рід». Отець-реколектант виділив основну точку розважання: «Бог каже Мойсеєві, що Він є Богом Авраама, Ісаака та Якова при цьому не кажучи, що Він Бог Мойсея. Але це не означає відкинення, але те, що згодом Бог також стане і Богом Мойсея. Кожен з нас має безпосередній досвід спілкування з Богом вже з дитячих років, але задаймо собі питання, коли Бог перетворився з Бога моїх батьків, рідних та близьких на мого персонального та близького Бога»?

Кульмінаційним моментом першої науки стало обговорення в групах теми: «Мій внутрішній досвід зустрічі з Богом», де кожен семінарист міг поділитися власним пережитим досвідом першого знайомства із Богом, а також пригадати подію, яка безпосередньо вплинула на усвідомлення та розвиток власного покликання.

На завершення науки семінарійна спільнота мала можливість роздумати в тиші над словами отця Олександра та скласти молитовну подяку Богові.