Новини

Ректора ІФДС номінували на відзнаку міського голови «Зміни світ на краще»

У вівторок, 21 листопада, в Івано-Франківську відбулося народне віче та панахида з нагоди Дня гідності та свободи. У моліннях участь взяла спільнота Івано-Франківської духовної семінарії.

Під час заходу відбулося вручення відзнак імені Романа Гурика від міського голови Івано-Франківська Руслана Марцінківа «Зміни світ на краще» для активних мешканців Івано-Франківська у часі війни.

Зокрема, нагороду вручили о. Тарасу Путьку — ректору Івано-Франківської духовної семінарії за активне здійснення соціальної та харитативної діяльності у часі війни, забезпечення духовних та матеріальних потреб людей різних верств населення, за організацію та проведення християнських таборів з активним відпочином та молитвою для дітей внутрішньо переміщених осіб, дітей з малозабезпечених сімей та дітей військових, які зазнали травм війни.

А також за невтомне служіння семінарійної спільноти, яка на волонтерських засадах активно діяла при Антикризовому центрі Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ, від початку повномасштабного вторгнення у 2022 році. 

Інформаційний центр ІФДС