Новини

Ректорат та семінарійна спільнота долучилися до віче й панахиди з нагоди Дня гідності та свободи

Сьогодні, 21 листопада, коли наша Церква святкує празник Введення в храм Пресвятої Богородиці, в Івано-Франківську відбулося народне віче та панахида з нагоди Дня гідності та свободи. До моління долучилася спільнота Івано-Франківської духовної семінарії.

Спершу на Вічевому майдані всі присутні виконали державний гімн України. Опісля ведучі пригадали про початок подій 21 листопада 2013 року, які змінили хід української історії.

Спогадами з тих днів поділився й Руслан Марцінків, міський голова Івано-Франківська.

Опісля п. Ірина Гурик, мати полеглого Героя Небесної Сотні – Романа Гурика, на запрошення ведучих вручила відзнаки імені Романа Гурика «Зміни світ на краще» активним мешканцям Івано-Франківська у часі війни.

Відзнаку вручили, зокрема, ректору Івано-Франківської духовної семінарії о. Тарасу Путьку за активне здійснення соціальної та харитативної діяльності спільноти Івано-Франківської духовної семінарії у часі війни.

Опісля слово до всіх присутніх мала п. Ірина Гурик, а відтак представники місцевої влади.

Після цього процесійною ходою учасники віче вирушили до Меморіального скверу, де відбулася панахида за всіма полеглими українцями за волю і незалежність нашої Батьківщини.

Заупокійне богослужіння очолив Владика Феогност Бодоряк, Єпископ Богородчанський ПЦУ, у співслужінні отців ректорату Івано-Франківської духовної семінарії, а також представників духовенства РКЦ та ПЦУ.