Новини

Ректорат та семінарійна спільнота взяли участь в Божественній Літургії з нагоди Дня Незалежності України

Сьогодні, 24 серпня, мешканці Івано-Франківська чисельно зібралися в центральній святині міста, щоб розпочати урочисте відзначення Дня Незалежності спільною подячною молитвою за рідну Державу та у проханні за мир.

Архієпископу і Митрополиту Івано-Франківському Владиці Володимиру Війтишину, який очолив Божественну Літургію, співслужили священники Архікатедрального собору та отці ректорату Івано-Франківської духовної семінарії ім. свщмч. Йосафата, зокрема, ректор о. Тарас Путько та віцеректор о. Василь Михнюк.

Чудовим співом Божественну Літургію прикрасив семінарійний хор «Благовіст». Також у богослужінні взяли участь брати-семінаристи різних курсів.

Після завершення Божественної Літургії Архієрей звернувся із такими словами до всіх присутніх в соборі:

«Сьогодні зранку у всіх наших храмах заносимо молитви за нашу Батьківщину-Україну, за перемогу в цій несправедливій і жорстокій війні проти України. Просимо Всевишнього Господа про Його захист, опіку й допомогу задля перемоги українського війська та для добра нашої Батьківщини. У цей день щиро вітаємо себе, українців, із 31-ою річницею Незалежності України. Цей рік і це святкування запам’ятається для нас таким важким і тривожним, але віримо, що Господь буде з нами й допоможе українському народові, бо ми підносимо руки до Нього в молитві».

Згодом Митрополит закликав вірних та душпастирів завжди працювати разом із Господом, будуючи світле майбутнє нашої держави.

«Отож, вітаємо сьогодні нашу рідну Матір-Україну з Днем народження! Божого благословення, опіки Божої Матері і всіх святих для неї! Благослови, Господи, Батьківщину нашу Україну, наше воїнство, владу, молодь і весь український народ і сотвори Многії і Благії Літа», — цими словами Митрополит Володимир завершив свою промову.

Завершилася Божественна Літургія спільною молитвою за Україну «Боже Великий, Єдиний, нам Україну храни».

Джерело: ugcc.if.ua