Новини

В Івано-Франківську молитовно вшанували пам’ять загиблих Героїв на День Незалежності

Cьогодні, 24 серпня, з нагоди відзначення 31 річниці відновлення Незалежності України в Меморіальному сквері молилися поминальне Богослужіння пам’яті загиблих за волю і Незалежність України.

Поминальні заходи розпочалися зі спільного виконання Державного гімну України, опісля відбулася панахида, яку очолив Архієпископ і Митрополит Івано-Франківський Владика Володимир Війтишин у співслужінні духовенства УГКЦ та інших конфесій.

У молитві за померлих Героїв також взяли участь отці ректорату семінарії, зокрема, ректор о. Тарас Путько та віцеректор о. Василь Михнюк. Панахиду поминальним співом супроводжував семінарійний хор «Благовіст».

Відтак, помолитися за героїв прийшли близько сотні громадян – священнослужителі різних конфесій, представники влади, військовослужбовці, рідні та друзі загиблих на Майдані, в АТО та у жорстокій російсько-українській війні, небайдужі франківці.

«Дорогі брати і сестри, усім нам потрібно єдності, любові, підтримки один одного, щоб майбутній день був світлим. Вітаю Вас із 31 річницею проголошення Незалежності України, але, на жаль, цей день запам’ятається нам сумним, складним у час війни, дай Боже, щоб вона якнайшвидше закінчилася перемогою Батьківщини-України», — звернувся до присутніх Митрополит Володимир.

На завершення представники влади поклали квіти до могил Героїв, всі присутні заспівали духовний гімн України «Боже Великий, Єдиний».

Джерело: ugcc.if.ua