Новини

Ректорат та спільнота семінарії взяли участь у поминальному заході «Дзвін пам’яті»

Сьогодні, 3 березня, у Меморіальному сквері м. Івано-Франківська відбулося поминальне моління за всіх українських захисників, які віддали своє життя за волю і незалежність України. Панахиду очолив Єпископ-помічник Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ  — Владика Микола Семенишин. До молінь долучилися отці проводу формаційного закладу, а також семінарійна братія.

На поминальний захід “Дзвін пам’яті” численно зібралися військовослужбовці, представники силових структур, сім’ї та родичі полеглих Героїв, представники влади, мешканці міста та всі небайдужі громадяни.

Найперше представники громади поклали лампадки до стели та могил загиблих захисників України, щоб вшанувати їх світлу пам’ять.

Відтак розпочалася панахида за українських воїнів, яку очолив Владика Микола у співслужінні отців проводу Івано-Франківської духовної семінарії, зокрема ректора о. Тараса Путька, віцеректора о. Василя Михнюка, духівників та сповідників семінарії, а також духовенства Івано-Франківської Архієпархії.

Поминальне моління своїм співом супроводжували брати-семінаристи.

«За цей час кожен із нас став іншим. Україна переродилася і показала усьому світу віру в перемогу добра над злом. Наш обов’язок сьогодні — вистояти у цій боротьбі та перемогти!», — зазначили організатори заходу під час поминальної події.

Пізніше представники влади вручали посмертні нагороди родичам загиблих воїнів, а на завершення заходу у сквері лунав державний гімн України.