Новини

Семінарійна спільнота долучилася до молитви на вервиці за Україну

Церква, а особливо і наш український народ, з особливим трепетом приділяли увагу набожності до Пречистої Діви Марії. Тому місяць жовтень присвячений особливому і посиленому вшануванню Діви Марії через могутню духовну зброю — молитву на вервиці.

З цієї нагоди, 2 жовтня, вся спільнота Івано-Франківської духовної семінарії долучилася до щоденної молитви на вервиці о 21:00, яку очолив духівник семінарії — о. Ярослав Шмадило.

У молитві на вервиці семінарійна спільнота просила Богородицю про охорону Всемогутнього Її Покрову нашої Батьківщини, всіх українських воїнів, які борються з ворогом на фронті, за тих, які загинули через війну та за навернення нашого супостата.

Як зазначав папа Іван-Павло II:

«Марія наближається до нас, бере за руку і вчить жити так, як Вона Сама жила на землі коло Свого Сина. Вона вводить нас в живий контакт з Ісусом через Серце Його Матері».

Ось чому молитва на вервиці має стати для нас цим “джерелом натхнення і прохання” до Пречистої Діви Марії, яка, як ми знаємо, з молитви до Пресвятої Богородиці, не погордить малим і нужденним даром любові нашого серця, незважаючи на всі наші погрішності.

Інформаційний центр ІФДС